• Terug
  • Nieuws
  • Fakkeloptocht en opbouw paasbult
6 april 2017

Voordat het paasvuur op Tweede Paasdag (maandag 17 april) wordt aangestoken is er weer de traditionele fakkeloptocht vanaf eetcafé Gerak aan de Dorpsstraat.

Een fakkel kost € 2,00 en is vanaf voor vertrek naar de paasbult te koop. Vertrek naar de paasbult is om 19.00 uur vanaf eetcafé Gerak en aan de Duinweg steken we de bult samen aan.

Pappa's en mamma's, opa's en oma's en alle anderen die dit leuk vinden zijn natuurlijk van harte welkom om mee te lopen tijdens de optocht.

Hapjes en drankjes zijn tijdens het paasvuur verkrijgbaar en de organisatie is in handen van de Handelsvereniging Onstwedde.

De paasbult die op tweede paasdag een paasvuur wordt, wordt zaterdag 15 april tussen 9.00 en 16.00 uur opgebouwd met kerstbomen, snoeihout en overig schoon hout. Overige brandbare materialen zijn NIET toegestaan. De handelsvereniging vraagt u uitdrukkelijk dit niet te brengen.

Affiche