- Terug
- Nieuws
- Scholen in actie voor hulpgoederen
Scholen in actie voor hulpgoederen
In de afgelopen week hebben de leerlingen van CBS de Rank en VO Ubbo Emmius zich van hun beste kant laten zien. Met acties is geld ingezameld voor hulpgoederen voor vluchtelingen uit de Oekraïne in de gemeente Stadskanaal.
Met veel enthousiasme zijn acties verzonnen en is met veel plezier keihard gewerkt om de acties uit te voeren. Niet onverdienstelijk, er is in ruim een week tijd maar liefst € 5.048.58 (!) ingezameld.
Met hamburgers en kniepertjes bakken en verkopen, lege flessen inzamelen, auto’s wassen, boekenleggers maken en verkopen en nog veel meer ideeën is dit indrukwekkende bedrag ingezameld. Hiervoor zijn maar liefst 29 winkelkarren met boodschappen en telefoonopladers gekocht.
Afgelopen donderdag hebben de leerlingen van de Rank en Ubbo Emmius de spullen ingeladen. Met twee bestelbussen zijn de boodschappen vervolgens naar het inzamelpunt van hulpgoederen in Musselkanaal gebracht.
Daarmee kwam een einde aan deze geweldige actie met overal blijde en trotse gezichten.
De actie kon slagen met hulp van de volgende sponsoren:
- Beikes Schilderswacht
- Blokker Vlagtwedde
- Coop Jan Schut
- Slagerij J. Hemmen
Klik hier voor meer informatie over hulpacties in de gemeente Stadskanaal voor de vluchtelingen uit de Oekraïne.
Bekijk hier de fotoreportage
Bekijk hier de video