- Terug
- Nieuws
- Veel oranje vlaggetjes van GlasDraad
Veel oranje vlaggetjes van GlasDraad
Sinds 6 april is GlasDraad Groningen bezig met de vraagbundeling voor het nieuwe glasvezelnetwerk in Westerwolde en Stadskanaal. Er zijn al veel inschrijvingen binnen, en inmiddels zijn ze druk bezig met het planten van de vlaggetjes voor iedere bewoner die heeft ingeschreven. U heeft waarschijnlijk ook een aantal grote oranje koeien zien staan.
Vorige week heeft GlasDraad bij iedereen persoonlijk de glasvezelkrant bezorgd. Lees het goed door en stel vooral al uw vragen aan GlasDraad. Het buitengebied van Onstwedde heeft al glasvezel, het zou mooi zijn als ook onze kern niet achterblijft. Om mee te gaan met alle toekomstige ontwikkelingen is glasvezel naast de coax- en telefoonlijn belangrijk.
De kosten voor de inschrijving zijn eenmalig € 250,00 en daarnaast betaalt u de maandelijkse abonnementskosten aan een van de serviceproviders. Bij meer vragen kunt u altijd even langsgaan in een van de winkels van GlasDraad of even bellen.
T (0850) 479223
Openingstijden winkels:
• Donderdag 13:00 - 18:00 uur: De Meet in Bellingwolde
• Vrijdag 13:00 – 20:00 uur: Bibliotheek/ RTV Westerwolde in Vlagtwedde
• Zaterdag 12:00 – 17:00 uur: Bibliotheek/ RTV Westerwolde in Vlagtwedde
Lees meer op de website
Facebook Glasdraad Groningen
Foto: Glasdraad Groningen